Medya Kulübü çocuklarla buluştu

Medya Kulübü çocuklarla buluştu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Selçuklu Gençlik Merkezi Medya Kulübü üyeleri 'Çocuğa verilebilecek en güzel şey zamandır' diyerek minik yüreklere umut ve tebessüm olmaya devam ediyor

09 Ağustos 2019 - 17:58

Gençlik ve Spor Bakanlığı Selçuklu Gençlik Merkezi Medya Kulübü tarafından yürütülen 'Medya-Çocuk Buluşması' kapsamında Medya Kulübü üyeleri yaz aylarında da ara vermeden "Sen de Gönül Ver" diyerek çocuklar ile bir araya gelmeye devam ediyor. Kulüp, bu kapsamda Meram ilçesine bağlı Sinan Çelebi Camii'nde eğitim gören Kur'an Kursu öğrencilerini Selçuklu Gençlik Merkezi'nde misafir etti.

'Medya-Çocuk Buluşması' ile öğrencilere program sonunda Selçuklu Gençlik Merkezi Müdürü Kasım Yazıcı'nın sürprizi ile çeşitli hediyeler ve kırtasiye malzemeleri verildi. Faaliyet ile bilgi veren Selçuklu Gençlik Merkezi Kasım Yazıcı, ''Çeşitli hediyelerin armağan edildiği etkinliğimizde üyelerimiz ile birlikte öğrencilerle oyunlar oynayarak, unutamayacakları bir gün geçirmelerini sağladık. Bundan sonra da üye ve gönüllülülerimiz ile birlikte minik yüreklere dokunmaya ve yüzlerde tebessüm olmaya devam edeceğiz'' dedi.

KONYA OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hamzalarlı öğrencilerden basket takımlarına ilginç isimler!
Hamzalarlı öğrencilerden basket takımlarına ilginç isimler!
Konyaspor'da hazırlıklar devam etti
Konyaspor'da hazırlıklar devam etti
sanalbasin.com üyesidir