Küçüktoka, Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutladı

Küçüktoka, Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutladı

Ribat Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Küçüktoka, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında, “Kamuoyunun doğru ve güvenilir bilgiye ulaşması için özveriyle çalışan tüm basın camiasının Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun" dedi

09 Ocak 2019 - 14:17 - Güncelleme: 09 Ocak 2019 - 15:51

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Ribat Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Küçüktoka, "Gerek yerel, gerek ulusal basında görev yapan basın çalışanları ile basın kuruluşlarımızın  şehir ve ülke adına gayretli çalışmalarını tebrik ediyorum" dedi.

Günümüz dünyasında yazılı ve görsel medyanın yanı sıra internet ve sosyal medya mecralarının hızlı gelişim gösterdiğine dikkat çeken Mehmet Küçüktoka, şunları söyledi:

"Bilgi ve habere ulaşmanın kolaylaştığı dünyamızda haber kaynaklarının doğru ve güvenirliği büyük önem arz ediyor. Bu noktada etik kurallara uygun yayınlarıyla, örnek olan Konya basını, hayatımızın ayrılmaz bir parçası oldu. Kamuoyunun haber alma hakkı gibi önemli bir görevi yerine getiren basın aynı zamanda şehre ve ülkeye büyük katkılarıyla önemli bir işlev görüyor. Biz basını "ortak akıl" ile yönetim tarzımızın bir parçası olarak görüyoruz. Bu anlamda tarafsız ve ilkeli gazetecilik görevini yürüten başta yerelde çalışan gazeteler olmak üzere tüm  gazetecilerimizin gününü en içten dileklerimle kutluyor, görevlerinde kolaylıklar diliyorum.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'daki peynir festivalinde Konya peyniri yok!.
Konya'daki peynir festivalinde Konya peyniri yok!.
Konyalı basketbolcu Konyaspor ile sözleşme imzaladı
Konyalı basketbolcu Konyaspor ile sözleşme imzaladı
sanalbasin.com üyesidir