Konyaspor transfer duyurusunu trafik levhalarından yaptı

Konyaspor transfer duyurusunu trafik levhalarından yaptı

Konyaspor'un yeni transferi Farouk Miya'nın transfer duyurusu, dikkat çekici bir video ile yapıldı. Özel araçla tesislerden stadyuma doğru hareket eden araçta ince detaylar verilerek adım adım Miya'nın duyurusu gerçekleşti. Hazırlanan video elektronik trafik levhalarına da yansıtıldı

21 Ağustos 2019 - 12:26

Konyaspor'un medya birimi yine çarpıcı bir video ile gündeme geldi. Hazırladıkları tanıtım videolarıyla takdir kazanan yeşil-beyazlı medya ekibi, bu kez transferi trafikte duyurdu.

Video, Kayacık Tesisleri'nden hareket eden özel bir araçla başlıyor. Aracı kullanan ise siyah tenli bir kişi. Zaman geçtikçe o kişi hakkında ipuçları verilmeye başlanıyor. Farklı açılardan yapılan çekimde aracı kullanan kişinin yeni transfer olduğu anlaşılıyor. 

Araç, Ankara Yolu'ndan kulüp binasına doğru ilerlerken, elektronik trafik levhalarında bilgiler verilmeye başlanıyor. Yeni transferin Farouk Miya olduğu, yaşının 21, uyruğunun Uganda, sözleşmenin ise 3 yıl olduğu ifade ediliyor.Bir de not düşülüyor; 'Welcome Farouk Miya' ... Videonun bitişi ise Miya'nın kulüp binasına geldikten sonra 'Merhaba Konya! Ben geldim...' sözleriyle oluyor. 

Çekimler sırasında trafikte olanlar ise transfer haberini alan ilk şanslı kişilerdendi.

Konyaspor Kurumsal İletişim Müdürü Hüseyin Ekinci, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Bizim için zor bir süreçti. Sadece 1-1.5 saatimiz vardı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'a çok teşekkür ederiz. Bu izni verebilecek başka bir belediyenin olacağını sanmıyorum. Ulaşım Planma ve Trafik Daire Başkanı Hasan Görgülü beye ve ekibine de minnetarız" ifadelerini kullandı. 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kadir Şeker davasında olayın seyrini değiştiren ifade
Kadir Şeker davasında olayın seyrini değiştiren ifade
Öğretmene hakaret eden veliye ceza
Öğretmene hakaret eden veliye ceza
sanalbasin.com üyesidir