Konyaspor ile Arat arasındaki polemik sertleşiyor

Konyaspor ile Arat arasındaki polemik sertleşiyor

Arya Reklam sahibi Musa Arat, Konyaspor'a Konya 9. Noterliğinden ‘Cevap ve Düzeltme Yazısı’ başlığıyla 6 sayfadan oluşan bir ihtarname gönderdi. İyiden iyiye kızışan polemikte Konyaspor da Arat'a 8 sayfadan oluşan cevap yazısı gönderdi

04 Ekim 2019 - 12:08

Arya Reklam Gıda Petrol Ürünleri Tarım Hayvancılık San. Ve Tic. Ltd.Şti sahibi Musa Arat Konyaspor'a Konya 9. Noterliğinden "Cevap ve Düzeltme Yazısı" başlığıyla 6 sayfadan oluşan bir ihtarname gönderdi. Konyaspor da Musa Arat’a 8 sayfadan oluşan bir cevap yazısı gönderdi.

Konyaspor'dan yapılan açıklamada, "Konyaspor, Musa Arat’ın tezviratlarla dolu iddialarını sözleşmeler üzerinden madde madde yanıtlayarak çürütmüş, aynı usul ve yöntemlerle 04.10.2019 tarihinde noter aracılığıyla kendisine 8 sayfadan oluşan cevabi ihtarnameyi göndermiştir.

Ayrıca kulübümüz Arya Reklam Gıda Petrol Ürünleri Tarım Hayvancılık San. Ve Tic. Ltd.Şti adına sahibi Musa Arat’a aynı metin içinde Konyaspor Kulübü Derneği ile akdedilmiş ve halen yürürlükte olan sözleşmelerin TAZMİNATSIZ ve KARŞILIKLI OLARAK fesih edilmesine hazır olduğunu beyan etmiştir.

Bu doğrultuda Arya Reklam Gıda Petrol Ürünleri Tarım Hayvancılık San. Ve Tic. Ltd.Şti sahibi 09.10.2019 Çarşamba gününe kadar taraflarca uygun görülen bir tarih ve saatte fesih sözleşmesini imzalamak üzere davet edilmiştir" denildi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ereğli Belediye Başkanı Oprukçu MHP'ye katıldı
Ereğli Belediye Başkanı Oprukçu MHP'ye katıldı
"Işıltılı Haşerat" yarın perde açıyor
sanalbasin.com üyesidir