Konya Eczacılar Odasında Adem Açıkgöz güven tazeledi

Konya Eczacılar Odasında Adem Açıkgöz güven tazeledi

Konya Eczacılar Odası Başkanı Adem Açıkgöz, yapılan genel kurul ile üyelerin çoğunluğunda onay alarak başkanlığa "devam" dedi

08 Eylül 2019 - 23:29

Türk Eczacılar Birliği 5. Bölge Konya Eczacılar Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı. Mevcut Başkan Ecz. Adem Açıkgöz seçime katılan delegelerin tamamının oyunu alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Konya Eczacılar Odası Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen genel kurula tek liste ile gidildi. Başkan Ecz. Adem Açıkgöz, bin 46 delegenin oyunu alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Açıkgöz, genel kurul sonrası yaptığı konuşmada, “Önümüzdeki dönemde tüm meslektaşlarımızın katılımıyla mesleğimiz adına faydalı projeler hayata geçireceğimizden hiç şüphem yok. Zaman birlik ve beraberlik zamanıdır. Meslektaşlarımızın daha rahat ve ferah çalışmaları için her alanda görev yapmaya hazırız” dedi.

Adem Açıkgöz’ün yönetiminde yer alan isimler ise şu şekilde belirlendi:

Adem Açıkgöz (Başkan), Melek Karaman, Ahmet Hakan Koru, Çiğdem Kızılay, Sema Durmaz Traş, Levent Aksoy ve Zeynep Özdemir.

Yedek üyeler: Emre Küçükbağrıaçık, Mustafa Şeref Yavuz, Duygu Küçükyılmaz, Kübra Ümit, Burak Mete, Alper Ozan Turan, Burak Akbuğa.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyaspor'un 23. hafta hedefi 3 puan
Konyaspor'un 23. hafta hedefi 3 puan
Meram sebze üretim tesisinin geleceğini konuştular
Meram sebze üretim tesisinin geleceğini konuştular
sanalbasin.com üyesidir