Konya Anemon’da görev değişimi

Konya Anemon'da görev değişimi

Haydar Çekkılıç Anemon Otel’in yeni genel müdürlüğü görevine getirildi.

09 Mart 2018 - 13:45 - Güncelleme: 09 Mart 2018 - 13:49

Türkiye’nin önemli yerli otel zincirlerinden Anemon Grubu’nun Konya’daki yatırımı olan Anemon Oteli’nin Genel Müdürlüğü’ne Konya’nın yakından tanıdığı bir isim olan Haydar Çekkılıç getirildi. Konya Hilton Otel’inde mesleğe başlayan ve ardından Dedeman, Nov-Ibıs, Samsun Hilton ve tekrar Nov-Ibıs Otel’lerinin çeşitli birimlerinde görev yaptıktan sonra Anemon Konya Oteli Genel Müdürlüğü görevine getirilen Haydar Çekkılıç, yeni görevini devraldı.  

Konya Anemon Otel’de düzenlenen basın toplantısında bu görevi vekaleten yürüten Eskişehir Anemon Otel Genel Müdürü Ozan Bayer’den devralan, Haydar Çekkılıç, “Turizmciliğe bulaşıkçılıktan başlayıp, bugün meslek hayatımın 21. yılında genel müdürlük görevine getirildim. Turizmcilik bir sevda ve gönül işidir. Ben bu şehrin ve mesleğimin aşığıyım. Türkiye’nin önemli otel zincirlerinden olan Anemon Grubu’nda çok güzel işler yapacağız” dedi.

11 aydır Konya’da vekaleten bu görevi yürüten Eskişehir Anemon Oteli Genel Müdürü Ozan Bayer’de, bu süre içerisinde Konya’da yaşamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtirken, görevi Haydar Çekkılıç gibi çok sevilen ve mesleğinin aşığı olan bir kişiye devretmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi. Basın toplantısında Konya Anemon Otel Genel Müdür Yardımcısı Nalan Şen’de yer aldı.

KONYAOLAY

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya 10 gün boyunca kitapla anılacak
Konya 10 gün boyunca kitapla anılacak
Veterinerler Beyşehir'de buluştu
Veterinerler Beyşehir'de buluştu
sanalbasin.com üyesidir