Reklam
Kitaplarla kardeşlik köprüsü kurdular
Reklam

Kitaplarla kardeşlik köprüsü kurdular

Nesibe Aydın Konya Okulu öğrencileri topladıkları kitapları Şanlıurfa'nın Suruç ilçesi Hacılı Köyü İlkokulu'na göndererek, arkadaşlarıyla kardeşlik köprüsü kurdu

06 Aralık 2018 - 17:34 - Güncelleme: 06 Aralık 2018 - 17:44
Reklam
Reklam

Nesibe Aydın Konya Okullarının Okuma Kulübü öğrencileri, en sevdikleri kitaplarını Şanlıurfa’daki arkadaşlarına göndererek, Kitapla Kardeşlik Köprüsünü kurdular. Kitaplarını alan Suruç Hacılı Köyü İlkokulu öğrencileri ise kitap gönderen arkadaşlarına teşekkürü kitaplarla birlikte çektirdikleri fotoğraf ile yaptılar.

Nesibe Aydın Konya İlkokulu öğrencileri, Okuma kulübünde bir araya gelerek en sevdikleri kitapları topladılar. Öğrenciler tarafından toplanan ve sevdikleri kitaplardan oluşan mutluluk kolileri, okul yönetimi aracıyla kargo ile Şanlıurfa Suruç İlçesi Hacılı Köyü İlkokulunda okuyan öğrencilere gönderildi.

Öğrenciler, Şanlıurfa’daki arkadaşlarıyla kardeşlik bağını kurmak adına böyle bir etkinliğe imza attıklarını belirterek, bu kardeşlik bağının yıl boyunca yapacakları etkinliklerle devam edeceğini söyledi.

Nesibe Aydın Konya Okulları Yönetim Kurulu Üyesi Can Ünal, “Öğretmen ve öğrencilerimizin böyle anlamlı bir etkinliğe imza atmaları biz yöneticileri de memnun etmiştir. Emeği geçen öğretmen, öğrenci ve velilerimize okulumuz adına teşekkür ediyorum” dedi.

KONYA OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aykut Kocaman, takımına güveniyor
Aykut Kocaman, takımına güveniyor
Ankara'daki Yüksek Hızlı Tren kazası
Ankara'daki Yüksek Hızlı Tren kazası
sanalbasin.com üyesidir