"Kırşehir’i Türkiye’nin en gözde ili haline getirmek...

"Kırşehir'i Türkiye'nin en gözde ili haline getirmek istiyoruz"

"Kırşehir'i Türkiye'nin en gözde ili haline getirmek istiyoruz"

11 Şubat 2019 - 15:06

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Yaşar Bahçeci, yeni dönemdeki 41 proje ile Kırşehir'i Türkiye'nin en gözde ili haline getirmeyi istediklerini belirtti.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkan Bahçeci, eski Ankara Caddesi ve Müftülük civarındaki esnafla bir araya gelerek hizmetlerinden ve yeni dönemde yapılacak projelerinden bahsetti.

Vatandaşların ve esnafın taleplerini de alan Bahçeci, görevde bulundukları sürede söz verdikleri projeleri yerine getirdiklerini, yeni çalışmalarla halkın önüne çıktıklarını aktardı.

Kırşehir'de yaptıkları hizmetleri artırmak için bir dönem daha talip olduklarını anımsatan Bahçeci, şunları kaydetti:

"Seçimden seçime değil on yılda belirli aralıklarla hep vatandaşımızın içinde olduk. Yeni dönemde 41 projemizle Kırşehir vizyonunu devam ettireceğiz. Kırşehir'i Türkiye'nin en gözde ili haline getirmek istiyoruz. AK Parti belediyeciliği ekseninde Kırşehir'e hizmete devam etmeyi amaçlıyoruz. Yaşadığımız bu şehre olan borcumuzu ödemek için de gece gündüz çalışmak zorundayız. Ancak iyi ve düzgün çalışma ekiple olur, insanlarla, sivil toplum kuruluşlarıyla, kamu kurumlarıyla istişare ederek olur. Bizler de her kesimden vatandaş ile esnafımızla istişare ediyoruz. Amacımız gönül belediyeciliği ekseninde mukaddes bir kent olan Kırşehir'e hizmete devam etmektir. Bu konuda en büyük yardımcımız da halkımızdır."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyaspor, Ugandalı Miya'yı kadrosuna almak istiyor
Konyaspor, Ugandalı Miya'yı kadrosuna almak istiyor
44 gündür kayıp olan adamı oğlu öldürmüş
44 gündür kayıp olan adamı oğlu öldürmüş
sanalbasin.com üyesidir