Kavuş, bayram öncesi personeliyle buluştu

Kavuş, bayram öncesi personeliyle buluştu

Arif Bilge Tesislerinde belediye personeliyle buluşan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, ilçe halkının rahat, huzur ve sağlık içinde bir bayram geçirmesi için özverili bir çalışma sergileyen bütün personeline teşekkür etti

09 Ağustos 2019 - 20:17

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Arif Bilge Tesislerinde çalışan personelle çay ve simit eşliğindeki kahvaltıda buluştu.

Çalışmalar hakkında bilgi alarak, personelin istek, talep ve önerilerini de dinleyen Başkan Kavuş, “Bu buluşmamız hem bir  erken bayram kutlaması hem bayramda çalışacak arkadaşlarımıza desteğimizin  göstergesi hem de personelle daima iç içe, yanyana olduğumuzun mesajıdır. Meram’ın bayramı en iyi şekilde kutlaması için bayram öncesi özel gayretle çalışan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çok yoğun bir şekilde çalıştınız. Göreve geldiğim andan itibaren şunu çok sık tekrarladım ve tekrarlamaya devam edeceğim; ‘Biz büyük bir aileyiz.’ Bu öylesine slogan olarak söylediğimiz bir söz değil. Birlikte çalıştığım her bir ekip arkadaşım bu ailenin bir parçasıdır. Ailenin büyük ya da küçük parçaları olmaz. Aile bireylerinin farklı görevleri olur. Meram’da bir başarı hikayesi yazacaksak bunu hep birlikte yazacağız. Sizlerin özverili çalışmalarıyla başarıyı yakalayacağız. Bunun bilincinde bir başkan olarak bugüne kadar gösterdiğiniz fedakarca çalışmalar için teşekkür ediyor, bayramda çalışacak arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Bayram süresince de yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyorum. Sizlerin ve ailelerinizin bayramını şimdiden kutluyorum” diye konuştu.

KONYA OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gazeteci-Yazar Seyit Küçükbezirci anıldı
Gazeteci-Yazar Seyit Küçükbezirci anıldı
Konyaspor hafta sonunda da çalıştı
Konyaspor hafta sonunda da çalıştı
sanalbasin.com üyesidir