Reklam
Karatay zabıtası vuslat öncesi denetimleri artırdı

Karatay zabıtası vuslat öncesi denetimleri artırdı

Karatay Belediyesi zabıta ekipleri, 7-17 Aralık tarihlerinde yapılacak Şeb-i Arus törenleri öncesinde ilçedeki lokanta ve otellerde denetimlerini artırdı

05 Aralık 2018 - 19:56

Vuslat törenleri öncesi ve program süresince şehir merkezinde hizmet verecek lokanta ve otellerde Karatay Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekiplerince düzenli olarak gerçekleştirilen denetimler hız kazandı.

Karatay Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, 7–17 Aralık 2018 tarihleri arasında Hz. Mevlana'nın 745. Vuslat Yıl Dönümü Uluslararası Anma Törenleri nedeniyle düzenlenen etkinliklere katılmak üzere şehrimize gelecek yerli ve yabancı misafirlerin rahat ve huzurlu bir şekilde şehrimizde konaklamaları için ilçe genelinde yaptığı denetimlerini artırdı.  

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli yaptığı açıklamada; gerçekleştirilen kontrol ve denetimlerin önümüzdeki günlerde de artarak devam edeceğini kaydetti. Konaklama ve gıda hizmeti sektöründeki iş yerlerinin zabıta mevzuatı yönünden denetlendiğini söyleyen Başkan Hançerli, temizliğe ve kurallara riayet etmeyen iş yerleri hakkında cezai işlem yapılacağını belirtti. Hz. Mevlana'nın diyarı Karatay’ın, 745. Vuslat Yıl Dönümü Uluslararası Anma Törenleri çerçevesinde şehrimize gelen ziyaretçilere ev sahipliği yapması nedeniyle önemli bir görev üstlendiklerini vurgulayan Başkan Hançerli; "Şehrimize gelen misafirlerin rahat ve huzurlu bir şekilde konaklamalarını, Konya’yı ve Karatay’ı güzel hatıralarla hatırlamalarını istiyoruz. Tüm Karataylı hemşehrilerimizle birlikte ev sahipliğimizi ve misafirperverliğimizi de en iyi şekilde göstereceğimize güvenimiz tamdır." dedi.

KONYA OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İbrahim Bodur vefatının üçüncü yılında anıldı
İbrahim Bodur vefatının üçüncü yılında anıldı
Anadolu Isuzu’dan kamyon ihracatına güçlü giriş
Anadolu Isuzu’dan kamyon ihracatına güçlü giriş
sanalbasin.com üyesidir