Reklam
FLAŞ Dergisi yeniden yayına başlıyor

FLAŞ Dergisi yeniden yayına başlıyor

Konya'da 1990 yılında yayın hayatına başlayan ve kısa sürede 20 ilde dağıtım noktasına ulaşan FLAŞ DERGİSİ yakında yeniden yayın hayatına başlayacak

02 Ocak 2018 - 13:56 - Güncelleme: 02 Ocak 2018 - 15:52

 

Konya'nın efsane dergisi Flaş yeniden yayın hayatına başlayacak. 1990 yılında Gazeteci Kemal Soylu tarafından yayımlanan Flaş Haber ve Yorum Dergisi kısa sürede Konya dışına taşarak 20 ilde dağıtılmıştı.

Konya'nın en ünlü  merhum gazetecilerinden İbrahim Sur, Mehmet Gazel, Yalçın Dikiltaş, Ali Akgül, Galip Kabaklarlı ve Şenol Demirbaş, gibi isimlerin yanısıra, Haşmet Öyken, Kemal Soylu, Abdullah Aslan, Murat Dönmez, Zafer Varol, Ömer Altay, İbrahim İpbüker Muammer Soylu, Mustafa Alakır ve Bülent Eşmekaya'da Flaş Dergisi'ne emek veren isimler olmuştu. 

Yayınlarından dolayı hakkında onlarca dava açılan ve 'yazılamayanları yazan" sloganı ile bir zamanlar Konya basın tarihine damgasını vuran Flaş Dergisi, açılan davalar nedeni ile üzerine konulan tedbirler nedeni ile yaklaşık 5 yıldır yayın hayatına ara vermişti. Şuanda hakkında açılan veya devam eden hiç bir davası bulunmayan FLAŞ Dergisi yakında yeniden yayına başlayacak ve yine eski  çizdisinde yayın politikası izleyecek. Eski kadrodan isimlerin yanısıra, yeni isimlerinde yer alacağı dergi, eskiden olduğu gibi yine Flaş Medya Grup bünyesinde ve Kemal Soylu tarafından yayınlanacak. 

KONYAOLAY

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Altun'dan şehitlerle ilgili paylaşım
Altun'dan şehitlerle ilgili paylaşım
MHP Genel Başkanı Bahçeli:
MHP Genel Başkanı Bahçeli:
sanalbasin.com üyesidir