Ereğli’de belediyenin kar mesaisi sürüyor

Ereğli'de belediyenin kar mesaisi sürüyor

Ereğli’de yoğun kar ve dondurucu soğuğun etkili olduğu bugünlerde belediye ekipleri merkez ve merkeze uzak mahallelerde hummalı bir çalışma gerçekleştiriyor

10 Ocak 2019 - 14:51

Yoğun kar yağışının ardından sıcaklığın eksilerin çok altına düşmesiyle Ereğli Belediyesi ekipleri buzlanmayı en aza indirmeye çalışılıyor ve trafiğin aksamaması için yoğun çaba harcıyor. Ekipler, sokak hayvanlarını da unutmayarak muhtelif yerlere yem bırakıyorlar.

Çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunan Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven, “Kar ve buzlanmayla mücadele noktasında merkez ve merkeze uzak mahallelerimizde çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Dondurucu soğuğa rağmen gece gündüz demeden hummalı bir çalışma yürüten personelimize teşekkür ediyorum. Tüm çalışmalarımızın yanında sokak hayvanlarını da unutmuyoruz. Ekiplerimiz tarafından muhtelif yerlere bıraktığımız yemlerle onların da mağduriyetini ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Ereğli’mizin beyaza büründüğü, kar yağışının yoğunluğu ve gece sıcaklıkların eksilerin altında olduğu bu günlerde vatandaşlarımızın da tedbirli olmalarını ve sokak hayvanlarına karşı duyarlı olmalarını rica ediyoruz" dedi.

Özgüven, çalışmalarında duyarlılık göstererek, kendilerine destek veren Ereğlilere de teşekkür etti.

KONYA OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Futbol: Hazırlık maçı
Futbol: Hazırlık maçı
Futbol: Hazırlık maçı
Futbol: Hazırlık maçı
sanalbasin.com üyesidir