E-Ticaret Yarışması başvuruları başladı

E-Ticaret Yarışması başvuruları başladı

Yaşam Boyu Kariyer Derneği, dezavantajlı gruplara yönelik Dezavantajdan E-Avantaja E-Ticaret Girişimi Akademisi Projesi başlattı

22 Mayıs 2019 - 00:09

Yaşam Boyu Kariyer Derneği tarafından yürütülen Türkiye Sakatlar Derneği Konya Şubesi ile Konya Esnaf ve Sanatkâr Odaları Birliği'nin (KONESAB) paydaş olduğu İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen “Dezavantajdan E-Avantaja E-Ticaret Girişim Akademisi” Projesi tüm hızıyla devam ediyor.

Proje hakkında bilgi veren Yaşam Boyu Kariyer Derneği Başkanı Doç. Dr. Abdurrahman Dinç, dezavantajlı kadın ve kızların e-ticaret eğitimleri sayesinde avantajlı hale gelebilmeleri, kendi ayakları üzerinde durmaları, tüketen değil üreten bireyler olmalarını sağlamak amacıyla bu projeyi hazırladıklarını ifade etti. 

Dinç, “Aralık ayında başlatılan bu projede 10 engelli, 10 eşi vefat etmiş veya boşanmış ve 10 maddi durumu iyi olmayan genç kız olmak üzere toplam 30 bayan katılımcı belirlenmiştir. Projede 6 farklı branşta eğitimler verilmiştir. Bu eğitimler; İnternet Pazarlaması ve E-Ticaret, Finans Yönetimi ve Mali İşler, Sosyal Medya Yönetimi, Marka Yönetimi ve Markalaşma, Girişimcilik ile Etkili Kurumsal İletişim eğitimleridir ve başarıyla tamamlanmıştır. E-ticaret atölye çalışmaları devam etmektedir. Proje kapsamında şu an herkesin katılabileceği e-ticaret proje yarışması düzenlenmiştir. Başvurular 15 Haziran 2019 tarihine kadar devam edecek e-ticaretle ilgili fikri olanları yarışmaya katılmaya davet ediyoruz. Yarışma 1.sine laptop, 2. ve 3.ye ise tablet hediye edilecektir. Dereceye girenlerin ödülleri 20 Haziran 2019 tarihinde verilecektir” dedi.

Başvurular www.yasamboyukariyer.com adresinden yapılabilecek. Ayrıca [email protected] adresine e-mail yoluyla da başvuru yapılabileceği gibi 0 539 562 45 54 numaralı telefondan da bilgi alınabilir.

KONYA OLAY

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gaziler Haftası'nda en yaşlı gaziye ziyaret
Gaziler Haftası'nda en yaşlı gaziye ziyaret
İletişim Başkanlığı'ndan yazarımıza teşekkür
İletişim Başkanlığı'ndan yazarımıza teşekkür
sanalbasin.com üyesidir