Duygu ve Muzaffer mutluluğa "evet" dedi

Duygu ve Muzaffer mutluluğa "evet" dedi

Konya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Başkanlığı Sosyal Tesis Sorumlusu Muammer Avcı’nın oğlu Muzaffer ve nişanlısı Duygu düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdi

25 Temmuz 2019 - 12:56

Nurgün Cesur ve Osman Kara’nın kızları Duygu ile Ayşe ve Muammer Avcı çiftinin oğlu Muzaffer, düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdi.

Düzenlenen düğün törenine Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) ve Konya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Muharrem Karabacak, Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkan Vekili Osman Alp, Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Genel Sekreteri Harun Gün, Konya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Genel Sekreteri Muzaffer Karaokur, Konya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üüyeleri, Kenan Yavuz, Mustafa Gültekin, Sıtkı Özgüç, Yusuf Bagcı, Veysel Samat, denetleme kurulu üyeleri Erol Çınar, Murat Çelik ile çok sayıda davetli katıldı.

Düğün sahipleri  misafirlerini kapıda karşılayarak ‘Hayırlı Olsun’ dileklerini kabul etti. Mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmadıkları için akrabalarına, dostlarına teşekkür etti. Düğüne katılan misafirler genç çift ve aileleri ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

KONYA OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Meram Belediyespor, Sakarya'da destan yazdı
Meram Belediyespor, Sakarya'da destan yazdı
Ürün: Konya istikbalimizin umududur
Ürün: Konya istikbalimizin umududur
sanalbasin.com üyesidir