“Doğru bulmuyorum” dedi iftara katılmadı

“Doğru bulmuyorum” dedi iftara katılmadı

Kulu Belediye Başkanı Murat Ünver, Kızılay'ın iftarına neden gitmediği yönünde sosyal medyadan gelen soru üzerine fakir fukaranın hakkının bu şekilde harcanmasını doğru bulmadığı için gitmediğini açıkladı

15 Mayıs 2019 - 12:17

Kulu Belediye Başkanı Murat Ünver, bir sosyal medya kullanıcısının “Kızılay'ın iftar davetine neden katılmadınız?” sorusuna verdiği cevapla gündem oldu.

Sosyal medyada Bülent Ergül isimli vatandaşa Kızılay Kulu Şubesi'nin verdiği iftar davetine neden katılmadığını açıklayan Ünver, şöyle cevap verdi:

“Belediye başkanı olarak bu iftara davet edildim. Kızılay Başkanına yazılı olarak verdiğim cevapta, 'Sayın Başkan, nazik davetinizden dolayı teşekkür ederim. Ama afetzedeler ve fakir fukara için toplanan paralarla böyle bir iftarın yapılmasını yanlış buluyorum. Belediye başkanı olarak da daha önce yapılan Kulu Belediyesi'nin iftar programlarını iptal ettim. Kaymakamlık fonundaki fakirlere yardımları paket olarak gönderiyorum. Dolayısı ile bu iftar davetinize icabet etmeyeceğimi bilmenizi isterim. Saygılarımla...' dedim”

Başkan Ünver, sosyal medya kullanıcısına verdiği yanıtla büyük takdir topladı.

KONYA OLAY

  • Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Torku ilk gazlı içeceğini çıkardı
Torku ilk gazlı içeceğini çıkardı
Konyaspor'da şivlilik geleneği yaşatıldı
Konyaspor'da şivlilik geleneği yaşatıldı
sanalbasin.com üyesidir