CHP’nin Kulu Belediye Başkanı Adayı Galip Polat

CHP'nin Kulu Belediye Başkanı Adayı Galip Polat

CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun, Konya’nın Kulu İlçesi'nden belediye başkan aday adayı Galip Polat'ın adaylığını resmen açıkladı

16 Ocak 2019 - 19:20

CHP, 31 Mart 2019’da yapılacak Mahalli Seçimler öncesi 70 adayını daha açıkladı. CHP’nin açıkladığı adaylardan Konya’da tek bir isim yer aldı.

CHP Parti Meclisi’nin (PM), Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında "yerel seçim" gündemiyle parti genel merkezinde yaptığı toplantısı devam ederken adayları basın açıklamasıyla duyuran Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, belediye başkanı adaylarını seçerken, toplumun bütün kesimlerinin görüşlerine başvurduklarını söyledi.

CHP, bazı il ve ilçelerinde gösterdiği toplam 70 aday arasında Konya’dan bir aday gösterdi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun, Konya’nın Kulu İlçesi Belediye Başkan Adayının Galip Polat olduğunu açıkladı.

Galip Polat Kimdir?

1962 Ankara doğumludur. Biri doktor, biri diş hekimi iki oğlu vardır.

Eğitimine Kaman Devrim ilkokulunda başladı. Balgat Ömer Seyfettin Lisesi mezunudur. H.Ü. Makina Mühendisliği Fakültesinde bir süre eğitim görmüştür. A.Ü. Kamu Yönetimi mezunudur. Bir süre ticaretle uğraşmıştır. Çiftçilik yapmaktadır. Eczacı olan eşi ile birlikte Kulu’da hizmet vermektedir.

Kulu Eğitim Kültür Yardımlaşma Dayanışma Derneği ve Kulu Avcılar Derneği üyesidir.

KONYA OLAY / ÖZEL HABER

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beyşehir’de üretici kadın kooperatifi kurulacak
Beyşehir’de üretici kadın kooperatifi kurulacak
Beyşehir Meclisi, Barış Pınarı Harekatı için olağanüstü toplandı
Beyşehir Meclisi, Barış Pınarı Harekatı için olağanüstü...
sanalbasin.com üyesidir