Çeletik Belediyesi’nden komşu mahallelere destek

Çeletik Belediyesi'nden komşu mahallelere destek

Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe Eskişehir Büyükşehir Belediyesine bağlı Aydınlı ve Yenidoğan mahallelerine cenaze yıkama aracı hibe etti

20 Ocak 2020 - 11:35

Çevre ilçelerin ihtiyaçlarına duyarsız kalmayan Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe, çevre mahallelere desteğine devam ediyor. Başkan Meşe son olarak Eskişehir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde bulunan Aydınlı veğ Yenidoğan mahallelerine cenaze yıkama aracı desteğinde bulundu.

Meşe, Aydınlı Mahallesi Muhtarı İsmail Ural ve Yenidoğan Mahallesi Muhtarı Atilla Çimen ile yaptıkları görüşmelerde böyle bir ihtiyaçları olduğunu öğrendiğini, bunun üzerine kendi mahalleleri gibi gördükleri bu iki mahalleye cenaze ylıkama aracı gönderdiklerini söyledi. 

Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe, "Bizim hizmet anlayışımızda gönül sınırlarımız içine giren tüm mahallelerimizin isteklerini göz önünde tutarak, ilçemize sınır komşusu olan mahallelerimizde böyle bir ihtiyacı öğrenince çalışmalarımızı yapıp iki aracı belediyemiz adına Fen İşleri Müdürümüz Hüseyin Akçalık’ı muhtarlara teslim edilmek üzere gönderdik” dedi.

Yenidoğan ve Aydınlar mahalle muhtarları, vatandaşların isteğini geri çevirmeyen Başkan Ali Meşe’ye teşekkür ederek, gönül belediyeciliğinin en güzel öğreneğini sergilediğini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir, KOMEK'lerde üretilen maskeleri dağıtıyor
Büyükşehir, KOMEK'lerde üretilen maskeleri dağıtıyor
Koronavirüsten vefat edenler nasıl defnedilecek?
Koronavirüsten vefat edenler nasıl defnedilecek?
sanalbasin.com üyesidir