Boyner’den "Angry Birds 2" filmine ön gösterim

Boyner'den "Angry Birds 2" filmine ön gösterim

Boyner, belli mağazalarından 3 Ağustos'a kadar çocuk giyim ve ayakkabı alışverişi yapan müşterilerini, "Angry Birds 2" filminin ön gösterimine davet ediyor

29 Temmuz 2019 - 12:54

İSTANBUL (AA) - Boyner, belli mağazalarından 3 Ağustos'a kadar çocuk giyim ve ayakkabı alışverişi yapan müşterilerini, 16 Ağustos'ta vizyona girecek "Angry Birds 2" filminin ön gösteriminde ağırlayacak.

Boyner'den yapılan açıklamaya göre, Boyner, hayatın içinden renkleri mağazalarına taşıyor. Boyner, sinema, festival, spor ve müzik gibi hayatın en keyifli alınan yanlarını deneyimleten güzel organizasyonlarla iş birlikleri yaparak müşterilerinin bu keyifli etkinliklere katılmasını sağlıyor.

Boyner; İstinyepark, Cevahir, Akasya, Emaar Square, Nautilus, Şaşkınbakkal, Ankamall, Cepa, Panora, Kentpark, Metromall, Çiğli Kipa, Balçova Kipa ve YKM Konak mağazalarından 3 Ağustos'a kadar çocuk giyim ve ayakkabı alışverişi yapan müşterilerini, 16 Ağustos'ta vizyona girecek "Angry Birds 2" filminin Boyner'e özel düzenlenen ön gösterimine davet ediyor.

Sinema ruhunu müşterileri ile buluşturan Boyner, gelecek dönemlerde farklı etkinliklerle festival, müzik ve spor ruhunu da yaşatmaya devam edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hamzalarlı öğrencilerden basket takımlarına ilginç isimler!
Hamzalarlı öğrencilerden basket takımlarına ilginç isimler!
Konyaspor'da hazırlıklar devam etti
Konyaspor'da hazırlıklar devam etti
sanalbasin.com üyesidir