Bilişimin yıldızları Konya’da buluştu

Bilişimin yıldızları Konya’da buluştu

AKINSOFT, Konya'da buluşturduğu bilişim uzmanları ve çözüm ortaklarına Wolvex 8 ve Akınrobotics'i tanıttı

15 Nisan 2019 - 13:48

Ürettiği yazılımları ve robotik teknolojiler alanındaki çalışmalarıyla ülkemizin teknolojiye yön veren markası AKINSOFT, başarılı çalışmalarının yanı sıra çözüm ortaklarına yönelik gerçekleştirdiği organizasyonlarla da adından söz ettiriyor. Türkiye’nin Yerli Yazılım Markası AKINSOFT bu kapsamda kültürel yapısı, tarihi dokusu ve doğal güzelliklerinin yanı sıra son dönemde gerçekleştirdiği atılımlarla ülkemizde teknolojinin başkenti olmaya aday şehri Konya’da Bilişimin Yıldızlar Konya’da mottosuyla “AKINSOFT Bölge Bayi ve Ana Bayi Toplantı” organizasyonunu gerçekleştirdi.

Türkiye’nin Yerli Bilişim ve Yazılım Markası AKINSOFT, 12 - 14 Nisan 2019 tarihleri arasında Türkiye’nin 81 ilinden gelen çözüm ortaklarını ağırladı. Son kullanıcılara daha kaliteli ve kusursuz hizmet götürülmesinin amaçlandığı toplantıya ilgi yoğun oldu. Katılımcıların keyifli bir şekilde karşılandığı toplantı organizasyonunun ilk gününde, AKINSOFT Çözüm Ortakları için “WOLVOX 8’e Genel Bakış” ile “AKINROBOTICS’te 2018 – 2019” sunumları gerçekleştirildi. İkinci gün ise AKINSOFT ve AKINROBOTICS Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür Akın’ın katılımı ile birlikte ana faaliyet toplantısı yapıldı. AKINSOFT’un kuruluş yıldönümü münasebetiyle hazırlanan pastanın kesimi ve aile fotoğrafının çekilmesiyle başlayan toplantıda Dr. Özgür Akın, faaliyet alanlarındaki yenilikleri ve teknoloji alanındaki çalışmalarını anlattı. AKINSOFT Üst Düzey Yöneticilerinin de çeşitli sunumlar gerçekleştirdiği toplantının  son günü keyifli bir ortamda yapılan kahvaltı programının ardından tüm Çözüm Ortaklarının katıldığı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Yazılım ve ileri teknoloji yolunda başarılı ve emin adımlarla ilerleyen “Türkiye’nin Vizyonu” AKINSOFT, son derece verimli geçen Bölge ve Ana Bayi 2019 toplantısıyla başarılarına her geçen gün bir yenisini daha eklemek için bilim ve teknolojinin ışığında yürümeye devam edecek.

KONYA OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yozgat'ta dolu ve sel ekili alanlara zarar verdi
Yozgat'ta dolu ve sel ekili alanlara zarar verdi
Büyükşehir tarımsal kalkınmaya katkı sağlıyor
Büyükşehir tarımsal kalkınmaya katkı sağlıyor
sanalbasin.com üyesidir