Beyeşehir Belediyesi’nin asfalt plenti hizmete başladı

Beyeşehir Belediyesi'nin asfalt plenti hizmete başladı

Beyşehir Belediyesi, hizmete sunduğu asfalt plenti ile hizmetlerinde kalite ve verimliliği artırdı. Başkan Bayındır, "Artık kendi söküğümüzü kendimiz dikmek zorundayız" dedi

09 Mart 2020 - 14:25

Beyşehir‘de yeni açılmış imar yolları haricinde bahçe yollarına kadar asfalt ve parke kilitli taş döşemesi yapan Beyşehir Belediyesi, altyapısı biten sokaklarda yapılan düzenleme sonrası yeni açılan imar yollarında çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor.

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, rekor düzeyde asfalt çalışması yapacaklarını belirterek, hem parke imalat tesisinin hem de asfalt plentinin faaliyete geçirilmesi ile birlikte asfalt kalitesinin yanı sıra üretimin arttığını ve saatte 20 ton asfalt üretildiğini söyledi.

Bayındır, “Dönemin ilk asfaltını çıkarmaya başladık. Bundan sonraki günlerde çalışmalarımız hız kazandı. İlçe merkezimizde cadde ve sokaklarda bulunan çukurların ve deforme olmuş yolların yama çalışmalarına başladık. Bu sayede artık ilçemiz her konuda kendi söküğümüzü kendimiz diker  hale gelecek. Artık sıçrama ve hizmet yapma zamanı yaz dönemini hizmet ve projelerle süsledik. Yüce yaradan devletimize ve devlet büyüklerimize güç kuvvet versin. Bizlere de bu hizmetleri yapacak hayırlı ömürler versin inşallah” dedi.

Asfaltsız ve bozuk yol bırakmama hedefiyle yola çıkan Beyşehir Belediyesi, bu hedef doğrultusunda ilk olarak asfalt yapacağı yolların asfalt şantiyesi ve parke imalat tesisini kısa sürede hizmete sundu. Yoğun çalışmalar sonucu asfalt plentini de hizmete sunan Beyşehir Belediyesi, bu dönemde rekor düzeyde hizmetlere imza atmayı hedefliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
THY sadece 14 şehre sefer düzenleyecek
THY sadece 14 şehre sefer düzenleyecek
YHT seferleri durduruldu
YHT seferleri durduruldu
sanalbasin.com üyesidir