Başak Mücevher’den altın fuarı

Başak Mücevher'den altın fuarı

Sarraf Başak kuruluşunun 42. yılına özel, 9-14 Şubat 2019 tarihleri arasında Dedeman Otel’de Konyalılara hizmet verecek olan Mücevher ve Altın Fuarı indirimli günleri açılışı geçtiğimiz hafta sonu Dedeman Otel’de gerçekleştirildi.

11 Şubat 2019 - 11:36

Sarraf Başak kuruluşunun 42. yılına özel, Mücevherve Altın Fuarı açtı. Dedeman Otel'de açılan fuar 9-14 Şubat 2019 tarihleri arasında ziyaret ediyebilecek. Firma Sahipleri Âdem-Hasan Atar, indirim avantajlı Mücevher ve Altın Fuarına tüm Konyalıları beklediklerini söyledi.

Bu yıl ikincisi organize edilen Başak Sarraf İndirimli Mücevher ve Altın fuarı açılış törenine MÜSİAD Konya Şube Başkanı Ömer Faruk Okka, Sarraf ve Kuyumcular Derneği Başkanı Mehmet Kuşdemir, Merkez Vaizi Dr. Abdurrahman Büyükkörükcü ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşan Hasan Atar, "Başak Kuyumculuk Mücevherat olarak 1977 yılından bu yana misyon ve vizyonumuz doğrultusunda ilkeli ve kararlı çalışmalarımızla tüm değerli dost, müşteri ve hemşehrilerimizin ihtiyaçlarına yönelik doğru çözümler, fikirler üretmeye çalışıyoruz. Kuruluşumuzun 42. yılında açtığımız fuarımızı sizlerin beğenisine sunuyoruz. Her bütçeye hitap eden, çok geniş ürün yelpazesine sahip, HRD.Antwerp Uluslararası sertifikalı mücevher ve altın takı ürünlerini, üreticiden tüketiciye fiyat avantajlarıyla kaliteyi, yeniliği, dünya trendlerini, modern tasarımları bizzat yerinde görüp tecrübe etmeleri ve denemeleri sizlerin beğenisine sunuyoruz” dedi.

Sarraf ve Kuyumcular Derneği Başkanı Mehmet Kuşdemir ve MÜSİAD Şube Başkanı Ömer Faruk Okka da Sarraf Başak’ın örnek bir çalışmaya imza attığını ve bu etkinlikle ekonomiye katkıda bulunduklarını söyledi.

Törende son olarak Merkez Vaizi Dr. Abdurrahman Büyükkörükcü’nün yaptığı konuşma ve dualarla Sarraf Başak Mücevher ve Atın Fuarı'nın açılışı gerçekleştirildi. 

KONYA OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya 10 gün boyunca kitapla anılacak
Konya 10 gün boyunca kitapla anılacak
Veterinerler Beyşehir'de buluştu
Veterinerler Beyşehir'de buluştu
sanalbasin.com üyesidir