Aykut Kocaman minik sporcularla buluştu

Aykut Kocaman minik sporcularla buluştu

Karatay Belediyesi'nin Yaz Spor Okulları kapanış töreninde konuşan Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, bu tür okulların sporun gelişimi için önemli olduğunu vurguladı

30 Ağustos 2019 - 01:06

Konyaspor'un teknik patronu Aykut Kocaman, futbolcular Selim Ay, Erdon Daci ve kulüp menajeri Seçkin Özdil ile birlikte Karatay Yaz Spor Okulları kapanış törenine katıldı.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’nın davetlisi olarak programda yer alan Aykut Kocaman ve futbolcular Selim Ay ile Erdon Daci’ye minik sporcular ve Konyalılar yoğun ilgi gösterdi. 

Karatay Yaz Spor Okulları kapanış ve sertifika dağıtımı töreninde konuşan Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, “Spor eğitimlerimizden, 6 ila 16 yaş arası çocuklarımız faydalandı. 1500’e yakın müracaat aldık ve bu sayı bizi gerçekten çok sevindirdi. 8 hafta süren eğitimlerimizin son gününü gerçekleştiriyoruz. Bizi bu güzel günde yalnız bırakmayan Aykut hocamıza ve futbolcularımız Selim Ay ve Erdon Daci’ye çok teşekkür ederiz” dedi.

Konyaspor kaptanı Selim Ay kendisinin de bu yollardan geçerek bugünlere geldiğini belirterek, yaz spor okullarında eğitim alan miniklerin ilerde daha iyi bir konuma gelmelerini temenni etti.

Karatay Belediyesini çok yönlü spor organizasyonlarından dolayı tebrik eden Aykut Kocaman ise "Belediyelerin asli görevleri arasında şüphesiz bu tür çalışmalar vardır. Çünkü spor, bütün gençler için çok faydalı bir alan. Çocuklarımız spor yaparak sadece ortak çalışma alanını öğrenmiyorlar. Aynı zamanda bedenlerini nasıl kullanmaları gerektiğini de öğreniyorlar. O yüzden bu olanağı sağlayan Karatay Belediyesi’ne teşekkür ediyor, bu organizasyonların devamını bekliyoruz. Konya’nın sporu için bunlar çok önemlidir. Bizler de bu çalışmaları sonuna kadar desteklemeye hazırız” diye konuştu.

 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Meram sebze üretim tesisinin geleceğini konuştular
Meram sebze üretim tesisinin geleceğini konuştular
Bektaş mazbatasını aldı
Bektaş mazbatasını aldı
sanalbasin.com üyesidir