ARMİYA’dan markalaşma konferansı

ARMİYA'dan markalaşma konferansı

KTO Karatay Üniversitesi'nde düzenlenen “Markalaşma ve Franchise Yönetiminde Teknolojinin Etkisi” konulu konferansta Konya ve Antalya'nın marka değerleri de tanıtıldı

04 Ekim 2019 - 11:15

Konya Ticaret Odası ve Armiya Teknoloji’nin birlikte düzenlediği “Markalaşma ve Franchise Yönetiminde Teknolojinin Etkisi” başlıklı konferans Karatay Üniversitesinde gerçekleşti.

KTO Karatay Üniversitesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen organizasyonun moderatörlüğünü Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü Reklam Araştırmaları ABD Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Altunbaş yaptı. Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan ANGI ve Konya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Emrah Keleş'in de katıldığı organizasyonda Antalya merkezli Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi ve Konya merkezli Ekrem Coşkun markaları anlatıldı.

Son yıllarda hızla büyüyen ve kahve sektörünün önemli bir markası haline gelen Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi markasının Yönetim Kurulu Başkanı Boğaçhan GÖKSU, markalaşmanın strateji işi olduğunu vurguladığı konuşmasında “Ülke olarak marka için çalışmalıyız. Daha fazla şubeleşme için markamızı ulusala ve uluslararası alanlara taşıyoruz. Uluslararası şubelerimiz için farklı marka isimleri geliştiriyoruz” dedi.

Aynı zamanda Antalya MÜSİAD Başkanı da olan Boğaçhan Göksu, kahve pazarının kızgın rekabetinde Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi ile yeni hedefler belirlediklerini ve yerli bir marka olarak kahve pazarında yer edinmek istediklerini söyledi.

Döner sektöründe son yeniliklerle ve farklı kampanyalarla Türkiye çapında hızla yayınlan Ekrem Coşkun Döner markasının Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Coşkun, Türk damak tadına uygun döner üretmenin gayretinde olduklarını, çok hızla şubeleşme sürecinde olmanın heyecanı içinde olduklarını, sağlıklı döner üretmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Yoğun katılımın olduğu ve yaklaşık 3 saat süren etkinlik, reklam, iş dünyası ve öğrencilerin sordukları sorularla sona erdi.

 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Derebucak Kaymakamı Doğan'dan deprem açıklaması
Derebucak Kaymakamı Doğan'dan deprem açıklaması
AK Parti Karatay'ın üyelik standına yoğun ilgi
AK Parti Karatay'ın üyelik standına yoğun ilgi
sanalbasin.com üyesidir