‘Aradığınız kişiye şu an ulaşılmıyor’

‘Aradığınız kişiye şu an ulaşılmıyor’

Ahırlı İlçesi Çiftlik Mahallesi sakinleri, cep telefonlarının çekmemesi yüzünden yaşanan sorunların bir an evvel çözülmesi için yetkililerden destek bekliyor

28 Mart 2019 - 14:08

Ahırlı İlçesi’ne bağlı Çiftlik Mahallesi’nin büyük bölümünde cep telefonlarının çekmemesi vatandaşları çileden çıkartıyor.

Yetkililere sorunlarını birkaç iletmelerine rağmen bir sonuca ulaşamadıklarını ifade eden Süleyman Koçak, “Büyükşehir Yasasından sonra Mahalle Statüsüne kavuşan Çiftlik Mahallemizin büyük bir bölümünde ne yazık ki cep telefonları çekmiyor. Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızdan özellikle yaşlı sakinlerimiz bir yakınına ulaşmak istedikleri zaman mahallemizden ulaşmak zorunda kalıyorlar.

Bölgemize çok fazla büyük bir baz istasyonu istemiyoruz. Mahallemize yakın bir bölgede Ahırlı İlçemiz ile aradaki bir bölgeye kurulacak olan küçük bir ara verici istasyonu bizim sorunumuzu tamamen çözer. Bunun için yetkililerimizden bir kez daha sesimizi duymalarını istiyoruz. 2019 yılında halen cep telefonunun çekmemesi herhalde kabul edilecek bir mazeret olamaz. Gençler için değil ama yukarda da belirttiğim gibi yalnız yaşayan yaşlılarımız için çok önemli olan bu sorunun çözülmesi mahallemizde yaşayan yüzlerce vatandaşımızı sevindirecek. İnşallah bu çağrımıza yetkililerden kısa sürede bir yanıt gelir ve bizlerde gerek telefon gerek internet kullanımı yönünden bir rahata ereriz” dedi.

KONYA OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya 10 gün boyunca kitapla anılacak
Konya 10 gün boyunca kitapla anılacak
Veterinerler Beyşehir'de buluştu
Veterinerler Beyşehir'de buluştu
sanalbasin.com üyesidir