ANMEG’de yeni yönetim dönemi

ANMEG'de yeni yönetim dönemi

Anadolu Medya Grup’ta yeni bir dönem başladı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen genel kurul sonrası oluşan yeni yönetim kurulu, yeni idari kadroyu belirledi.

14 Nisan 2019 - 00:02

 

Anadolu Medya Grup’ta (ANMEG) yeni bir döneme girildi. 
Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen genel kurulda Yönetim Kurulu Başkanlığına Ahmet Özer, Başkanvekilliği görevine de Nurettin Kılıç getirildi. 
İcra kurulu da Ahmet Özer, Nurettin Kılıç, İlker Özkan ve Yaşar Arıcı’dan oluştu. 
İdari kadro ise ANMEG personelinin tamamının katılımıyla gerçekleştirilen bir toplantıda duyuruldu.Başkan Ahmet Özer, burada yaptığı konuşmada, “ANMEG’in amiral gemisi KONTV başta olmak üzere diğer kurumlarımızla burada bir ekip çalışması içinde büyük hizmetler yaptık. Bu hizmetler bundan sonra da devam edecek. Yıllar içinde bir takım sıkıntılar yaşadığımız olmuştur. İki günümüzün birbirine eşit olmaması için çalıştık. Şimdi bir dönüm noktasına geldik. Bu noktada bazı arkadaşlarımızla yollarımızı ayırmamız gerekti ve nöbet değişimi gerçekleşti. Bütün çalışan arkadaşlarımız buraya çok büyük hizmetler verdi. Biz Konya’nın, Türkiye’nin, milletin, ümmetin kanalıyız. Biz bir dava kanalıyız. Dolayısıyla bizim hizmetlerimiz kalıcıdır, kurumlarımız kalıcıdır, bizler gelip geçiciyiz.” dedi.  
Bugün itibariyle yeni bir sayfa açıldığını dile getiren Özer, “Yeni göreve gelen arkadaşların var güçleriyle çalışıp kalite çıtasını yükselteceğine şüphemiz yok. Yeni dönem hayırlı olsun” diye konuştu. Başkanvekili Nurettin Kılıç ise, KONTV’de 27 yılda başarılı hizmetlere imza atıldığını dile getirdi. Kılıç, şunları söyledi: 
“Bugüne kadar bu kurumda görev yapanların tamamı, bu davaya bu kuruma hizmet etmişlerdir. Hepsine tek tek teşekkür ediyorum. Başarının sırrı ihlas, samimiyet ve sadakattir. Bunlar olmadan hiçbir şey olmaz. Planlı çalışmayla başarının geleceğine inanıyorum. Muhasebe ve murakabeyi hiç unutmayalım.”


Daha sonra görevlendirmeleri açıklayan Başkan Ahmet Özer, KONTV Genel Müdürlüğü’ne Muhammet Kepenek, Genel Yayın Yönetmenliğine Yaşar Toy, Muhasebe Müdürlüğüne Mehmet Hasırcı, Program Müdürlüğüne İhsan Genç, Haber Müdürlüğüne Ahmet Akbıyık, Bilgi İşlem Müdürlüğüne Emin Özer, Yayın Müdürlüğüne Kemal Türkalp, Teknik Müdürlüğe Muhammet Babur, İnternet Medyası Müdürlüğüne Mustafa Kara, Yeni Konya Gazetesi Müdürlüğüne Ali Sakal ve Konya FM Müdürlüğüne Mustafa Boydak’ın getirildiğini söyledi. 
Genel Müdür Muhammet Kepenek, bu kurumda görev almış olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirerek, yeni çalışma arkadaşlarına başarı diledi. Genel Yayın Yönetmeni Yaşar Toy ise alınan kararların ve atılan adımlar hayırlar getirmesini diledi. Görevini en iyi şekilde yerine getirmek için gayret edeceğini ifade eden Toy, “Aynı yerde duracak, aynı yerden bakacağız. Her zorluğa göğüs gerecek, engelleri birlikte aşacağız.” şeklinde konuştu.  Başkan Özer daha sonra yeni idari kadroyla bir araya geldi ve yeni dönemin hayırlı olmasını diledi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Torku ilk gazlı içeceğini çıkardı
Torku ilk gazlı içeceğini çıkardı
Konyaspor'da şivlilik geleneği yaşatıldı
Konyaspor'da şivlilik geleneği yaşatıldı
sanalbasin.com üyesidir