Ali Şeker Vakfı’ndan kutsal yolculuk

Ali Şeker Vakfı'ndan kutsal yolculuk

Ali Şeker Vakfı her yıl olduğu gibi bu yılda grup şirketlerinde çalışan ve öğrencilerden oluşan 30 kişiyi umreye götürdü.

09 Mart 2018 - 00:31 - Güncelleme: 09 Mart 2018 - 00:36

Kırmızı et sektöründe Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasında yer alan Akşeker Grup’un kurucusu ve  Onursal Başkanı İşadamı Ali Şeker tarafından kurulan Ali Şeker Vakfı her yıl olduğu gibi bu yılda kutsal topraklardaydı.

Kuran kursu, cami ve öğrenci yurtları başta olmak üzere 10 yıl içerisinde 70’i aşkın önemli eserler  yaptıran ve 1000’nin üzerinde de öğrenciye burs veren Ali Şeker Vakfı her yıl olduğu gibi bu yılda vakfın yaptırdığı Kuran Kursları ve yurtlarda görev yapan, bayan hocalar ve grup şirketlerinde çalışan 30 kişi, Minitur’un organizasyonu umre ibadeti yapmak için kutsal topraklara götürdü.

Ali Şeker Vakfı  Başkanı Erol Karabacak ile Minitur’dan İsmail Kılıç’ın başkanlığında gerçekleşen 9 günlük vip umre yolculuğunu tamamlayan kafile yurda döndü. Vakıf Başkanı Erol Karabacak, İşadamı Ali Şeker tarafından kurulan vakfın, sosyal sorumluluk çerçevesinde önemli hizmetlerde bulunduğunu belirtirken, “her yıl onlarca kişiyi kutsal topraklarla tanıştıran Ali Şeker abimizden Allah razı olsun. Onun sayesinde buralara değil gitmek, gitme hayalini dahi kuramayan bir çok kişinin sevabını alıyoruz. Bu geleneksel umre ziyaretlerini gelecek yıllarda da devam ettireceğiz” dedi.

KONYAOLAY

 

 

 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyaspor'un 23. hafta hedefi 3 puan
Konyaspor'un 23. hafta hedefi 3 puan
Meram sebze üretim tesisinin geleceğini konuştular
Meram sebze üretim tesisinin geleceğini konuştular
sanalbasin.com üyesidir