Reklam
"Aksaray’da çalınmadık kapı, girilmedik gönül...

"Aksaray'da çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız"

AK Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Evren Dinçer: "Aksaray'ın sorunlarını biliyoruz ve çözüm önerilerimizi hazırladık. Aksaray'da çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız"

06 Aralık 2018 - 14:54

ANKARA (AA) - AK Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, "Aksaray'ın sorunlarını biliyoruz ve çözüm önerilerimizi hazırladık. Aksaray'da çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız." ifadelerini kullandı.

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda açıkladığı 14 belediye başkan adayından biri olan Dinçer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kendisini Aksaray için adaylığa layık gören Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve AK Parti teşkilatına teşekkür etti.

Dinçer, sosyal belediyeciliği ve gönül belediyeciliğini Aksaray'da en iyi şekilde sürdüreceklerini vurgulayarak, "Aksaray'ın potansiyelinin farkındayız, sorunlarını biliyoruz ve çözüm önerilerimizi hazırladık. Vatandaşımızın istekleri bizim rehberimiz olacak. Aksaray'da çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız." diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Assan Foods PLMA Fuarına katıldı
Assan Foods PLMA Fuarına katıldı
Nallıhan Belediyesi iftar verdi
Nallıhan Belediyesi iftar verdi
sanalbasin.com üyesidir