Reklam
"Aksaray’da çalınmadık kapı, girilmedik gönül...
Reklam

"Aksaray'da çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız"

AK Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Evren Dinçer: "Aksaray'ın sorunlarını biliyoruz ve çözüm önerilerimizi hazırladık. Aksaray'da çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız"

06 Aralık 2018 - 14:54
Reklam
Reklam

ANKARA (AA) - AK Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, "Aksaray'ın sorunlarını biliyoruz ve çözüm önerilerimizi hazırladık. Aksaray'da çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız." ifadelerini kullandı.

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda açıkladığı 14 belediye başkan adayından biri olan Dinçer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kendisini Aksaray için adaylığa layık gören Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve AK Parti teşkilatına teşekkür etti.

Dinçer, sosyal belediyeciliği ve gönül belediyeciliğini Aksaray'da en iyi şekilde sürdüreceklerini vurgulayarak, "Aksaray'ın potansiyelinin farkındayız, sorunlarını biliyoruz ve çözüm önerilerimizi hazırladık. Vatandaşımızın istekleri bizim rehberimiz olacak. Aksaray'da çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız." diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkentteki kar tatili
Başkentteki kar tatili
Kaçak asansörün düşmesine ilişkin davada karar
Kaçak asansörün düşmesine ilişkin davada karar
sanalbasin.com üyesidir