100. yılda, 100 gazeteci Sivas’ta buluşacak

100. yılda, 100 gazeteci Sivas’ta buluşacak

Türkiye'nin çeşitli illerinden ve Türki Cumhuriyetlerden 100 gazeteci, Sivas'ta düzenlenecek 59. Başkanlar Konseyi toplantısında buluşacak

11 Eylül 2019 - 12:16

Türkiye Gazeteciler Federasyonu 59. Başkanlar Konseyi Toplantısı, 13-15 Eylül tarihlerinde Sivas´ta yapılacak. Sivas Kongresi’nin 100. yıl etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek toplantıya, Türkiye’nin dört bir yanından ve Türki Cumhuriyetlerinden 100 gazeteci ve cemiyet başkanları katılacak.

YEREL MEDYANIN SORUNLARI ELE ALINACAK

Toplantıda; 3 gün boyunca Yerel Medyanın sorunları ele alınacak, ayrıca Milli Mücadelede Sivas konulu panel düzenlenecek. TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca ve yönetim kurulu üyeleri Sivas Valisi Salih Ayhan, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken’i de ziyaret edecek. Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili ve TGF Denetleme Kurulu Üyesi Hakan Sezerer, “Cumhuriyet´in temellerinin atıldığı Sivas’ımızda 3 gün boyunca 100 meslektaşımızı ağırlamaktan ve Sivas´ımızı tanıtmaktan mutlu olacağız” dedi.

TGF Sivas 59. Başkanlar Konseyi Toplantısına Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi ve Flaş Medya Grup Başkanı Kemal Soylu da Konya’yı temsilen katılacak..

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bursa'daki sahte şeyhe, Konya'dan tepki
Bursa'daki sahte şeyhe, Konya'dan tepki
Öldürülen Başkana görev şehidi unvanı
Öldürülen Başkana görev şehidi unvanı
sanalbasin.com üyesidir